World Darts Championship speelschema

Het William Hill World Darts Championship is het wereldkampioenschap darten van de PDC. Dit prestigieuze toernooi start traditioneel eind december en eindigt begin januari.Doordat het toernooi de grootste prijzenpot heeft van alle darttoernooien ter wereld wordt het World Darts Championship gezien als het grootste en belangrijkste darttoernooi.

Het event start op vrijdag 13 december en wordt op woensdag 1 januari middels de finale afgesloten. Spoedig tref je hier het speelschema aan.

Speelschema World Darts Championship:

*Let op: aanvangstijden zijn gebaseerd op Nederland. In Engeland is het één uur vroeger.
Avondprogramma 13 december (vanaf 20:00)
Jelle Klaasen – Kevin Burness
Kim Huybrechts – Geert Nentjens
Luke Humphries – Devon Petersen
Michael van Gerwen – Klaasen/Burness

Middagprogramma 14 december (vanaf 13:30)
Darius Labanauskas – Matthew Edgar
Ryan Meikle – Yuki Yamada
Luke Woodhouse – Paul Lim
Jermaine Wattimena – Humphries/Petersen

Avondprogramma 14 december (vanaf 20:00)
Mark McGeeney – Matthew Campbell
Jamie Hughes – Zoran Lerchbacher
Raymond van Barneveld – Darin Young
Rob Cross – Huybrechts/Nentjens

Middagprogramma 15 december (vanaf 13:30)
Kyle Anderson – Xiao Chen Zong
Ross Smith – Ciaran Teehan
Brendan Dolan – Nitan Kumar
Ian White – Labanauskas/Edgar

Avondprogramma 15 december (vanaf 20:00)
Arron Monk – Jose Justicia
Andy Boulton – Daniel Baggish
James Richardson – Mikuru Suzuki
Michael Smith – Woodhouse/Lim

Avondprogramma 16 december (vanaf 20:00)
Steve Lennon – Callan Rydz
William O’Connor – Marko Kantele
Vincent van der Voort – Keane Barry
Gary Anderson – Dolan/Kumar

Middagprogramma 17 december (vanaf 13:30)
Ryan Searle – Robbie King
Cristo Reyes – Lourence Ilagan
Rowby Rodriguez – Noel Malicdem
Krzystof Ratajski – Hughes/Lerchbacher

Avondprogramma 17 december (vanaf 20:00)
Ritchie Edhouse – Boris Koltsov
Jose de Sousa – Damon Heta
Ted Evetts – Fallon Sherrock
Jeffrey de Zwaan – Van Barneveld/Young

Middagprogramma 18 december (vanaf 13:30)
Ron Meulenkamp – Ben Robb
Michael Mansell – Seigo Asada
Harry Ward – Madars Razma
Stephen Bunting – Monk/Justicia

Avondprogramma 18 december (vanaf 20:00)
James Wilson – Nico Kurz
Josh Payne – Diogo Portela
Gabriel Clemens – Benito van de Pas
James Wade – Edhouse/Koltsov

Middagprogramma 19 december (vanaf 13:30)
Justin Pipe – Benjamin Pratnemer
Ryan Joyce – Jan Dekker
John Henderson – Richardson/Suzuki
Steve Beaton – K. Anderson/Zong

Avondprogramma 19 december (vanaf 20:00)
Chris Dobey – Meulenkamp/Robb
Danny Noppert – Lennon/Rydz
Dave Chisnall – Van der Voort/Barry
Gerwyn Price – O’Connor/Kantele

Middagprogramma 20 december (Vanaf 13:30)
Darren Webster – Meikle/Yamada
Mervyn King – R. Smith/Teehan
Jonny Clayton – Joyce/Dekker
Ricky Evans – McGeeney/Campbell

Avondprogramma 20 december (vanaf 20:00)
Nathan Aspinall – Boulton/Baggish
Joe Cullen – Wilson/Kurz
Max Hopp – Clemens/Van de Pas
Peter Wright – Rodriguez/Malicdem

Middagprogramma 21 december (vanaf 13:30)
Keegan Brown – Mansell/Asada
Simon Whitlock – Ward/Razma
Steve West – Searle/R. King
Adrian Lewis – Reyes/Ilagan

Avondprogramma 21 december (vanaf 20:00)
Daryl Gurney – Pipe/Pratnemer
Glen Durrant – De Sousa/Heta
Mensur Suljovic – Evetts/Sherrock
Dimitri van den Bergh – Payne/Portela

Middagprogramma 22 december (vanaf 13:30)
3x wedstrijd in de derde ronde

Avondprogramma 22 december (vanaf 20:00)
3x wedstrijd in de derde ronde

Middagprogramma 23 december (vanaf 13:30)
3x wedstrijd in de derde ronde

Avondprogramma 23 december (vanaf 20:00)
3x wedstrijd in de derde ronde

Middagprogramma 27 december (vanaf 13:30)
3x wedstrijd in de derde ronde

Middagprogramma 27 december (vanaf 20:00)
1x wedstrijd in de derde ronde
2x wedstrijd in de vierde ronde

Middagprogramma 28 december (vanaf 13:30)
3x wedstrijd in de vierde ronde

Avondprogramma 28 december (vanaf 20:00)
3x wedstrijd in de vierde ronde

Middagprogramma 29 december (vanaf 13:30)
2x wedstrijd in de kwartfinale

Avondprogramma 29 december (vanaf 20:00)
2x wedstrijd in de kwartfinale

Avondprogramma 30 december (vanaf 20:00)
2x wedstrijd in de halve finale

Avondprogramma 1 januari (vanaf 20:00)
Finale

Aanbod arrangementen World Darts Championship

Offerte aanvraag World Darts Championship